پیمان گرامی: شنا اولین رشته ای بود که تعطیل شد، برای بازگشایی آخری است

Print Friendly
پیمان گرامی: شنا اولین رشته ای بود که تعطیل شد، برای بازگشایی آخری است

رییس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان گفت: حدود ۹۰ روز است که ورزشکاران تمرینات آبی ندارند، شنا اولین رشته ای بود که تمریناتش لغو شد و برای بازگشایی نیز آخرین خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پیمان گرامی در گفت وگو با خبرگزاری ایمنا، اظهار کرد: در سال گذشته بالاترین افتخار ما در رشته شنا کسب رتبه اول در مسابقات استعدادهای برتر بود که ۳۰ مدال رنگارنگ را برای اصفهان کسب کردیم.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها هیئت شنا اصفهان جزء پیشتازان بود و توانست عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد، در رده سنی زیر ۱۷ سال پسران در رشته واترپلو بین شش تیم برتر حضور داشتیم، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا فینال این رقابت‌ها برگزار نشد و به تعویق افتاد.

رئیس هیأت شنای استان اصفهان افزود: علیرضا یاوری، متین سهران و مهرشاد افقری ورزشکارانی هستند که برای کسب ورودی المپیک تلاش می‌کنند.

گرامی در رابطه با وضعیت تمرینات ورزشکاران با وجود شیوع کرونا، اضافه کرد: از زمانی که تمرین‌ها لغو شد، ورزشکاران با مربی‌ها در ارتباط هستند و تمرین‌هایی که خارج از آب است را انجام می‌دهند. این وضعیت به آمادگی ورزشکاران آسیب می‌زند و باعث افت آن‌ها می‌شود.

وی ادامه داد: حدود ۹۰ روز است که ورزشکاران تمرینات آبی ندارند، شنا اولین رشته‌ای بود که تمریناتش لغو شد و برای بازگشایی نیز آخرین خواهیم بود. فدراسیون پیش تقویمی را به ما داد تا طبق آن عمل کنیم.

رئیس هیأت شنای استان اصفهان با اشاره به اینکه قرار بود در اسفند ماه مسابقات سردار سلیمانی برگزار شود، افرود: این رقابت‌ها یکی از بزرگترین مسابقات آبی کشور بود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و شاید با پایدار شدن شرایط در مرداد ماه برگزار شود.

گرامی اضافه کرد: با توجه به تغییراتی که در اداره کل صورت گرفته، مدیر جدید نظاره گر است و حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد. واحد دانش بنیان هیئت شنای اصفهان را راه اندازی کرده ایم که این فعالیت‌هایی برون هیأتی باعث شد که در آمد هایی را بدست آوریم و خرج هیأت شنا کنیم.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط