جمال چاوشی فر جایزه گرفت

چاوشی فر: امیدوارم کسب سهمیه جهانی آغازی برای حمایت از شنا باشد

جمال چاوشی فر پس از رکوردشکنی و کسب سهمیه مسابقات جهانی گفت: خداراشکر می کنم که مزد زحماتم را گرفتم و تلاش کادر فنی بی نتیجه نماند و امیدوارم کسب سهمیه جهانی آغازی برای حمایت از شنا باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جمال چاوشی فر ملی پوش ایران پس از رکوردشکنی و کسب سهمیه مسابقات جهانی اظهار کرد: پیش از هر چیز خدا را شکر می کنم از اینکه توانستم جواب زحمات کادر فنی را بدهم و نتیجه تلاش های خود را ببینم. باید اذعان کرد ما این سهمیه را با کمبود امکانات گرفتیم در صورتی که خیلی از کشورها برای کسب سهمیه هزینه های سنگینی انجام می دهند.

کاپیتان تیم ملی شنا ادامه داد: امیدوارم که این سهمیه سرآغازی شود برای هزینه کردن در این رشته ورزشی تا پیش از مسابقات المپیک، چراکه با این امکانات و شرایط کسب سهمیه المپیک بسیار مشکل است. تمامی کشورهای صاحب شنا ورزشکاران خود را برای کسب سهمیه به کمپ های معتبر و بین المللی می فرستند. زیرا در این گونه اردوها تمام فکر و ذهن ورزشکار معطوف به تمرین است و از تمام استرس ها و دغدغه هایی که در اردوهای داخلی از طرف نزدیکان و حتی حاشیه های خود ورزش به دور است.
چاوشی فر خاطرنشان کرد: حضور در رویدادهای مهم و معتبر برای پیشرفت در ورزش شنا ضروری است و با این شرایط یک شناگر با تمام وجود و تمرکز تمام وقت برای پیشرفت و بهتر شدن تلاش می کند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.