چاوشی فر باز هم رکورد زد

کاپیتان تیم ملی شنای ایران بار دیگر در ماده 4در 100 متر موفق شد رکورد ملی 100 متر کرال پشت را بشکند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جمال چاوشی فر صبح امروز موفق شد که در قالب ماده ۴ در ۱۰۰ متر تیمی بار دیگر رکورد ۱۰۰ کرال پشت را بشکند. کاپیتان تیم ملی شنای ایران که پیش از این دوبار در اینچئون رکورد ماده های ۱۰۰ و ۵۰ کرال پشت را شکسته بود، بار دیگر در ماده ۴ در ۱۰۰ تیمی توانایی های خود را ثابت کرد. جمال چاووشی فر با ثبت زمان ۵۷ ثانیه و ۷۸ صدم ثانیه یکبار دیگر رکورد ملی ۱۰۰ متر کرال پشت ایران را شکست. او در همین مسابقات زمان ۵۸ ثانیه و ۲۳ صدم ثانیه را ثبت کرده بود. اما امروز در قالب مسابقه تیمی باز هم رکورد زد.

همچنین تیم ملی شنای ایران در ماده ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی در مجموع زمان ۳ دقیقه و ۵۲ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه را ثبت کرد و در مجموع دهم شد. این در حالی بود که به دلیل مصدومیت انصاری ایران با ترکیب ناقص و تغییر ارنج مسابقه داد.

اما پیش از این مسابقه آریا نسیمی شاد پدیده نوجوان شنای ایران هم در ماده ۵۰ متر قورباغه به آب زد. او در نهایت با ثبت زمان ۳۱ ثانیه و ۶ صدم ثانیه به سکوی پایان رسید.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.