جمال چاوشی فر جایزه گرفت

چاوشی فر پاداش گرفت

کاپیتان تیم ملی شنای ایران بلافاصله بعد از موفقیت در مسابقات شنای بازی های آسیایی و ثبت رکورد ملی از رئیس فدراسیون پاداش گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بعد از موفقیت جمال چاووشی فر کاپیتان تیم ملی شنای ایران در شکستن رکورد ملی با ثبت زمان ۵۸ ثانیه و ۲۳ صدم ثانیه در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت، همه اعضای تیم ملی و مربیان و رئیس فدراسیون او را در آغوش کشیدند و این موفقیت را تبریک گفتند.

محسن رضوانی(رئیس فدراسیون شنای ایران) که از نزدیک شاهد موفقیت چاووشی فر بود بعد از این مسابقه دقایقی با او صحبت کرد. سپس در جمع تیم ملی به او مبلغ ۳۰۰ دلار پاداش داد. رضوانی از شناگران خواست تا چاووشی فر و همچنین مربیان خود یعنی عباسعلی کشتکار و خشایار حضرتی را تشویق کنند.

خبرنگاران و نمایندگان رسانه ها هم که استقبال خوبی از این مسابقه به عمل آورده بودند؛ موفقیت نخستین نمانیده شنای ایران را تبریک گفتند و از تمایل هر چه بیشتر خود برای پوشش اخبار تیم ملی شنا خبر دادند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.