چاوشی فر: باز هم رکورد می زنم

چاوشی فر: باز هم رکورد می زنم

کاپیتان تیم ملی شنا ایران بعد از موفقیت در شکستن رکورد ملی ماده 100متر کرال پشت گفت: فکر می کنم باز هم بتوانم در ماده تیمی رکورد بهتری ثبت کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ جمال چاووشی فر بعد از موفقیت در اینچئون اظهار کرد: خوشحالم که بعد از شش ماه تمرین و سختی کشیدن سرانجام رکورد ملی ایران را شکستم. خودم دوست داشتم که رکورد بهتری بزنم. اما هنوز یک فرصت دیگر هم دارم و در ۱۰۰ متر تیمی هم بار دیگر تلاش می کنم. اگر آن جا بتوانم باز هم بهتر از این رکورد بزنم خوشحالی دو چندانی خواهم داشت.

وی افزود: خداراشکر می کنم که با این رکورد جواب خیلی ها را دادم. من مدتی بود که در استخر مسافت بلند مسابقه نداده بودم. بعد از مدت ها بود که در این شرایط مسابقه می دادم. خدا کمک کرد که موفق شدم. امیدوار هستم که  نمایندگان شنای ایران در مسابقات بین المللی بیشتری شرکت کنند. امیدوارم که با مسابقات تدارکاتی بیشتری در مسابقات اصلی شرکت کنیم و با آمادگی کامل در همه مسابقات حاضر شویم.

بر اساس این گزارش، محسن رضوانی بلافاصله بعد از ثبت رکورد چاووشی فر به او ۳۰۰ دلار پاداش داد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.