چهارمین مدال شیرجه ایران نقره ای شد / واژیر پس از نماینده چین در شیرجه از سکو نقره گرفت

در سومین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده‌های سنی آسیا سام واژیر موفق به کسب مدال نقره در سکوی انفرادی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز(چهارشنبه) در سومین روز از مسابقات شیرجه رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا نمایندگان شیرجه ایران در ماده های تخته یک متر انفرادی و ۱۰متر انفرادی سکو با حریفان آسیایی خود به رقابت پرداختند.

در سومین روز این مسابقات ابتدا دو ملی پوش شیرجه ایران سام واژیر و کیومرث اصلانی در شیرجه ۱۰ متر انفرادی از سکو کار خود را آغاز کردند. پس از پیگیری رقابت جذاب و دیدنی شیرجه انفرادی از سکو سام واژیر خوش درخشید و چهارمین مدال کاروان شیرجه ایران را بر گردن آویخت. واژیر با کسب ۳۵۷.۳۰ امتیاز پس از نماینده چین بر سکوی دوم ایستاد. کیومرث اصلانی نیز در این رشته دهم شد.

همچنین علی صفری در تخته یک متر انفرادی رده سنی ۱۸_۱۶ سال با حریفان خود رقابت کرد و در پایان در جایگاه هفتم ایستاد. در این ماده نمایندگان ژاپن، ازبکستان و کویت به ترتیب اول تا سوم شدند.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود کهرقایت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد.

برنامه روز سوم مسابقات شیرجه قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین

شیرجه تخته ۱ متر انفرادی رده سنی ۱۶-۱۸ سال

  • علی صفری در جایگاه هفتم

شیرجه سکوی انفرادی رده سنی ۱۴-۱۵ سال

  • سام واژیر در جایگاه دوم
  • کیومرث اصلانی در جایگاه دهم

اسامی شیرجه روهای اعزامی به فیلیپین : 

  1. علی صفری
  2. سام واژیر
  3. کیومرث اصلانی
  4. آیدین نصرتی
  5. صدرا علیزاد منصور

کادر فنی :

مربی: شهنام نظرپور
مربی : مجتبی ولی‌پور

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.