ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

کاندیداهای قاره اروپا معرفی شدند

پس از اعلام کاندیداتوری شش کشور آسیایی، نمایندگان پنج کشور اروپایی هم برای حضور در پنجمین دوره رقابت های توسعه جهانی واترپلو در تهران اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛با اعلام میزبانی تهران در مسابقات توسعه جهانی واترپلو 2015، پس از اعلام آمادگی شش کشور آسیایی پنج کشور اروپایی هم توسط کمیته فنی واترپلو قاره اروپا برای حضور در این رقابت‌ها انتخاب شدند.

از قاره اروپا تیم‌های اتریش – ایرلند – مالت – آذربایجان و انگلستان برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کردند. کمیته فنی واترپلو فدراسیون جهانی و فدراسیون شنای اروپا (LEN) باید نسبت به اعلام نام دو تیم از بین کشورهای ذکر شده اقدام کنند.

این در حالی است که پیش از این تیم‌های کره جنوبی، سنگاپور، هنگ کنگ، سریلانکا، کویت و ایران از قاره آسیا آمادگی خود را برای شرکت در این مسابقات اعلام کرده‌ بودند. در مسابقات جهانی توسعه واترپلوی فینا، ۱۲ تیم از چهار قاره جهان شرکت می کنند. قاره های اروپا و آفریقا دو نماینده و قاره های آسیا و آمریکا چهار نماینده در این مسابقات خواهند داشت.

این رقابت ها در تاریخ سوم تا دهم خرداد ماه سال آینده به میزبانی تهران برگزار می شود.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.