کسب چهار مدال طلا و نقره در روز نخست

شناگران نوجوان ایران در روز نخست مسابقات جام RUMI (جام مولوی) موفق به کسب دو مدال طلا و دو نقره شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نوجوانان ایران که به منظور حضور در چهارمین دوره رقابت های جام رومی در ترکیه به سر می برند در روز نخست چهار مدال رنگارنگ کسب کردند.
نوجوانان ایران پس از رقابت های دور مقدماتی و حضور در جمع شناگران فینالیست در ماده های ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر قورباغه نشان طلا را به دست آوردند. امیرمحمد سرابی با زمان ۳۱ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه در ۵۰ متر قورباغه صاحب نشان طلا شد. مقام نخست ۱۰۰متر کرال پشت نیز به محمد صحافی مقدم رسید. صحافی مقدم با ثبت زمان یک دقیقه و دو ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه به این مقام دست یافت.
امیرمحمد سرابی در فینال ۵۰ متر آزاد هم به آب زد. این شناگر توانست با زمان ۲۵ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه نشان نقره را کسب کند. ۱۰۰متر پروانه نیز محل درخشش شناگران ایرانی بود. امیررضا علی اصغرزاده علیایی با زمان یک دقیقه و چهار ثانیه و چهار صدم ثانیه به نایب قهرمانی این ماده رسید.
دو فینالیست دیگر ایران نیز علی ماله میرچگینی و سید بنیامین نوفل بودند. چگینی در صدمتر کرال پشت به مقام چهارم بسنده کرد. بنیامین نوفل نیز با نمایش درخور توجه خود به عنوان چهره مسابقات در ماده ۵۰ متر آزاد معرفی شد.

*زمان های ثبت شده توسط شناگران ایران در فینال:
محمد صحافی مقدم – مقام نخست در ۱۰۰ متر کرال پشت با زمان ۱.۰۲.۱۰
امیر محمد سرابی- مقام نخست در ۵۰ متر قورباغه با زمان ۳۱.۲۸
امیر محمد سرابی- مقام دوم در ۵۰ متر آزاد با زمان ۲۵.۱۹
امیررضا علی اصغرزاده- مقام دوم در ۱۰۰ متر پروانه با زمان ۱.۰۴.۰۴

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.