سرمربی تیم ملی شنا ایران

کشتکار: موفقیت ها ادامه دارد

سرمربی تیم ملی شنا ایران پس از رکورد شکنی جمال چاوشی فر گفت: مطمئن باشید که این موفقیت ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ عباسعلی کشتکار بعد از موفقیت جمال چاووشی فر اظهار کرد: همیشه اولین روز مسابقات هیجان زیادی دارد. شناگران دچار استرس می شوند. اما به جمال چاووشی فر تبریک می گویم. مطمئن هستم که باز هم این موفقیت را در رشته های تیمی تکرار می کنیم. جمال چاووشی فر حتی می تواند این زمان را بیشتر ارتقا دهد. ما انتظار داریم که او حتی کمتر از ۵۸ ثانیه شنا کند. خوشبختانه جمال چاووشی فر رکورد ملی ایران را در این ماده شکست. واقعا به او تبریک می گویم.امیدوارم سایر ورزشکاران هم به موفقیت برسند.

وی افزود: امیدوارم طبق برنامه از پیش تعیین شده به اهداف خود برسیم. جمال چاووشی فر همانطور که پیش بینی می شد بعد از یک برنامه منظم رکورد ملی ایران را شکست.

سرمربی تیم ملی شنا خاطرنشان کرد: آریا نسیمی شاد در ماده ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر قورباغه توانایی جا به جایی رکورد را دارد. مهدی انصاری هم در ۵۰ و ۱۰۰ پروانه انشالله موفق خواهد بود. ما همچنین در ماده های مختلط تیمی امکان موفقیت داریم. این مسابقات شش روز طول می کشد. ما سعی کردیم که بر اساس برنامه های منظم شناگران خود را در کورس قهرمانی نگهداریم.

وی تاکید کرد: تا المپیک ریو برنامه های کاملی برای شناگران داریم. مطمئن باشید که تلاش خود را ادامه می دهیم. برنامه ریزی های دراز مدتی داریم. ما جوان ترین شناگر این دوره را به همراه داریم. مهدی انصاری ۱۹ ساله است. آریا نسیمی شاد ۱۴ سال سن دارد. همه این ها سرمایه های ما هستند.

کشتکار در پایان گفت: میزبانی خوبی را از کره ای ها شاهد هستیم. آن ها تلاش خود را برای بهترین میزبانی انجام دادند. از نظر فنی امکانات خوبی دارند. البته از نظر تغذیه تنوع غذایی زیاد نیست. با این حال هیچ یک از ورزشکاران نباید بهانه جویی کنند. شناگران ما از شرایط راضی هستند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب