کلینیک تخصصی مربیان شنا برگزار شد

کلینیک تخصصی مربیان شناگران برتر رده سنی نوجوانان کشور (آینده‌سازان) به میزبانی شهرستان مبارکه روز گذشته (جمعه) در استان اصفهان به پایان رسید. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کلینیک تخصصی مربیان شناگران برتر رده سنی نوجوانان کشور (آینده سازان) از ششم تا هشتم خرداد به میزبانی هیات شنای استان اصفهان در مجموعه ورزشی صفائیه مبارکه برگزار شد.

کلینیک تخصصی مربیان شنا در راستای اجرای برنامه های راهبردی ستاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸  فدراسیون شنا در مجموعه ورزشی صفاییه مبارکه برگزار شد. در این دوره ۵۰ مربی برتر زیر نظر عباسعلی کشتکار حضور داشتند.

عباسعلی کشتکار در رابطه با این مسابقات عنوان کرد: قبل از هرچیز باید از هیات شنای استان اصفهان، مجموعه ورزشی صفائیه و شهرستان مبارکه به دلیل میزبانی فوق العاده مطلوب تشکر و قدردانی کنم چراکه اسکان، تغذیه و برگزاری کلاس در سطح بالایی انجام شد و بنده چندین دوره کلینک را برگزار کرده بورم که این کلینک یکی از بهترین ها بود .

سرمربی تیم ملی شنا با اشاره به هدف از برگزاری این چنین کلینک هایی گفت: هدف از برگزاری کلینک های این چنینی، تربیت مربی برای آینده است و مربیانی که در استان ها فعالیت می کنند باید به انسجام وحدت فلسفه ایی برسند تا بتوانیم برنامه ها را به طور همگن در یک راستا و با اهدافی که فدراسیون شنا تعیین کرده در تمام استان ها به طور یکنواخت به اجراء بگذاریم.

مدرس کلینیک تخصصی شنا در پایان تصریح کرد: کشورهای توسعه یافته در رشته شنا سال های پیش این کار را انجام داده اند و ما در ابتدای مسیر هستیم که امیدوارم دیگر استان ها برای اخذ میزبانی چنین کلینک هایی راغب شوند و در تربیت مربی و مدرس همکاری نمایند، چراکه یکی از نیازهای توسعه شنا افزایش تعداد نیروهای مربی در کنار بحث سخت افزاری است.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.