کمالی در ریاست هیات شنای استان بوشهر ابقا شد

Print Friendly
کمالی در ریاست هیات شنای استان بوشهر ابقا شد

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت شنا استان بوشهر، آزیتا کمالی به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مجمع انتخاباتی هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان بوشهر با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزارشد.

در این جلسه پس از رای گیری از اعضای مجمع، آزیتا کمالی رئیس پیشین هیات شنای این استان با کسب ۱۰ رای از ۱۴ رای ماخذ به مدت  چهار سال دیگر بعنوان ریاست هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان زنجان انتخاب شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در این نشست گفت: با شروع ویروس کرونا در کشور ، بسیاری از بخشها از جمله ورزش، ضرر و زیان دیدند.

احمد بهروزیان فرد افزود: هم در بخش دولتی و هم خصوصی شاهد خسارت‌های بودیم که تمام تلاشمان بر این است تا جایی که امکان دارد بخشی از آنها را جبران کنیم و در این راستا فعالیتها و بسته های حمایتی نیز در نظر گرفته شده است. از جمله استخرها که از ابتدای شیوع کرونا تعطیل هستند و با توجه به هزینه های بالای نگهداری روند این ضرر و زیانها همچنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه تصمیات بخش ورزش در ستاد ملی کرونا مصوب می‌شود هنوز ابلاغ بازگشایی استخرها ورزشی استان اعلام نشده است و به دنبال آن هستیم تا پایان دیماه با رایزنی ها انجام شده وزارت ورزش و جوانان این اماکن را با تدوین شیوه نامه های بهداشتی ویژه بازگشایی کنیم.

بهروزیان فرد یادآور شد: استخر بین المللی کوثر بوشهر یکی از اماکن ورزشی است که در رشد قهرمانان ما در این رشته نقش بسزایی داشته و امیدواریم در آینده نزدیک با بازگشایی این مجموعه شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر هیات شنای استان باشیم.

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط