کیهانی: صرب ها در قدرت و سرعت بسیار خوب هستند

کاپیتان تیم ملی ایران پیش از تقابل ایران و صربستان در آلماتی گفت: صربستان یکی از قویترین تیم های جهان است. امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی با این حریف داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امیر حسین کیهانی پیش از نخستین بازی ایران در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان جهان در آلماتی گفت: صربستان یکی از قویترین تیم های جهان است. صرب ها هم در قدرت و هم در سرعت بسیار خوب هستند. امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی با این حریف داشته باشیم و اختلاف گل زیادی ایجاد نشود.

کیهانی ادامه داد: سطح تمرینات خوب بوده است. با توجه به استراحت دو روزه ما پیش از شروع مسابقات باید با تمرینات آمادگی خود را در سطح مسابقه نگه می داشتیم. در تمرین مشترکی که با این تیم داشتیم و پس از تماشای مسابقه صربستان و  مکزیک فهمیدیم تمامی بازیکنان مخصوصا مهاجم سانتر و دروازه بان این تیم بسیار پرقدرت هستند. قدرت بدنی بازیکنان این تیم فوق العاده است و از نظر تاکتیکی هم سطح  بسیار خوبی دارند. ما با تمرین کنار این ورزشکاران بازی خوب را یاد میگیریم.

کاپتان تیم ملی واترپلو جوانان افزود: حریف اصلی ما در این گروه مکزیک است. امیدوارم در بازی با مکزیک به کمک غیرت ملی‌پوشان پیروز شویم و با صعود از گروه خود نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.