گزارش تصویری ۱ _ افتتاحیه دوره فنی همبستگی المپیک – فینا برای مربیان واترپلو

دوره فنی همبستگی المپیک – فینا برای مربیان واترپلو ویژه بانوان و آقایان به مدرسی دژان یوویچ از کشور صربستان در محل هتل مارلیک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز(شنبه) دوره فنی همبستگی المپیک – فینا برای مربیان واترپلو (آقایان و بانوان) با حضور محسن رضوانی رئیس، محمد علی آبادی نایب رئیس، هادی بیداریان دبیر فدراسیون شنا و مسئولان کمیته ملی المپیک  زیر نظر مدرس بین المللی فدراسیون جهانی شنا آغاز شد.

این دوره  با همکاری فدراسیون شنا و کمیته ملی المپیک ۱۹ الی ۲۳ آذر ۱۴۰۱ به مدرسی دژان یوویچ از کشور صربستان در محل هتل مارلیک با حضور مربیان واترپلو مدعو از سوی کمیته فنی واترپلو برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.