گزارش تصویری_استقبال از کاروان واترپلو ایران پس از کسب مدال نقره قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان واترپلو ایران پس از افتخار آفرینی و کسب مدال نقره یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین بامداد امروز(دوشنبه) وارد تهران شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان واترپلو ایران پس افتخار آفرینی و کسب مدال نقره یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با استقبال گرم محمد علی آبادی نایب رییس، محمد هادی بیداریان دبیر کل فدراسیون و جمعی دیگر از مسئولان فدراسیون و خانواده‌های ورزشکاران بامداد امروز(دوشنبه) وارد تهران شدند.

مسابقات واترپلو یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از ۱۳ اسفند به میزبانی شهر نیوکلارک فیلیپین آغاز و در روز شنبه(۱۹ اسفند ۱۴۰۲) به پایان رسید که تیم ملی ایران در فینال این مسابقات علی رغم نمایش قابل قبول خود مقابل ژاپن شکست خورد و مدال نقره این رقابت ها را از آن خود کرد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.