گزارش تصویری_ اختتامیه مسابقات شنا مسافت کوتاه دختران رده سنی ۱۳- ۱۴ سال

مسابقات شنا مسافت کوتاه ویژه دختران در رده سنی‌ ۱۳-۱۴ سال تحت عنوان جام قهرمانی حجاب(گرامیداشت شهدای کرمان) پنجشنبه و جمعه (سوم و چهارم اسفند 1402) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا مسافت کوتاه ویژه دختران در رده سنی‌ ۱۳-۱۴ سال تحت عنوان جام قهرمانی حجاب(گرامیداشت شهدای کرمان) پنجشنبه و جمعه (سوم و چهارم اسفند ۱۴۰۲) به میزبانی استخر کوثر ملک شهر اصفهان پیگیری شد.

در پایان رقابت‌های رده سنی ۱۳-۱۴ سال که با حضور ۱۲۳ شناگر در قالب ۲۶ تیم پیگیری و در پایان پیشتازان تهران ۱ و ستارگان دلفین الف تهران با ۴۰۶ امتیاز بصورت مشترک در جایگاه نخست این رده سنی ایستادند و تیم‌ آیرن آکواتیکس شیراز با ۳۷۰ امتیاز در رتبه بعدی قرار گرفت.

برای مشاهده نتایج این مسابقات کلیک کنید.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.