گزارش تصویری_ رقابت‌های شیرجه سکوی انفرادی

در فینال شیرجه سکوی انفرادی سید محمد مقدسی با کسب مجموع ۲۸۰٫۹۰ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد و به کار خود در هانگژو پایان داد تا پرونده شیرجه ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ بسته شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پنجمین و آخرین روز از مسابقات شیرجه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی صبح روز گذشته(چهارشنبه) تنها نماینده ایران در مرحله مقدماتی سکوی انفرادی با حریفان قدرتمند خود به رقابت پرداخت و توانست به فینال این رشته راه پیدا کند.

در فینال شیرجه سکوی انفرادی سید محمد مقدسی با کسب مجموع ۲۸۰٫۹۰ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد و به کار خود در هانگژو پایان داد تا پرونده شیرجه ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ بسته شود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.