گچساران هفته سوم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو را با پیروزی آغاز کرد

هفته سوم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور و مسابقات لیگ زیر 20 سال امروز (پنجشنبه) با تقابل تیم های نیروی زمینی و گچساران پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته سوم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور و مسابقات لیگ زیر ۲۰ سال امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۰:۰۰ صبح با تقابل دو تیم نیروی زمینی ارتش و نفت و گاز گچساران در استخر ۹ دی تهران آغاز شد که تیم زیر ۲۰ سال نیروی زمینی توانست با نتیجه ۱۴ بر ۷ گچساران را از پیش رو بردارد.

همچنین در جریان لیگ برتر رده سنی بزرگسال نیز دو تیم نیروی زمینی و گچساران از ساعت ۱۷:۰۰ مقابل هم به آب زدند که این دیدار با نتیجه ۱۵ بر ۶ به سود تیم نفت و گاز گچساران به پایان رسید.

طبق برنامه ریز سازمان لیگ بازی معوقه دو تیم نوفلاح و گچساران در رده سنی زیر ۲۰ سال روز جمعه(سوم آذرماه) ساعت ۹:۰۰ صبح در استخر بین المللی ۹ دی تهران برگزار می شود.

در ادامه این رقابت ها(هفته سوم) فردا(جمعه) از ساعت ۱۰:۰۰ صبح دو تیم پالایش نفت آبادان و رعد پدافند در رده سنی زیر ۲۰ سال و از ساعت ۱۷:۰۰ در رده سنی بزرگسالان به میزبانی استخر جهان آرا خرمشهر به مصاف یکدیگر میروند.

در آخرین دیدار هفته سوم مسابقات لیگ زیر ۲۰ سال دو تیم دانشگاه آزاد و نفت و گاز امیدیه از ساعت ۱۱:۳۰ در استخر ۹ دی مقابل یکدیگر به آب میزنند و در رده سنی بزرگسال نیز این دو تیم از ساعت ۱۸:۳۰ در همان استخر مقابل هم صف آرایی میکنند.

نتایج روز اول از هفته سوم دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیساعترده سنیکلاه سفید (میزبان)نتیجهکلاه آبی (میهمان)تاریخ
۱۳۱۰:۰۰ صبحزیر ۲۰ سالنیروی زمینی ارتش۱۴۷نفت و گاز گچساران۱۴۰۲/۰۹/۰۲
۱۴۱۷:۰۰ عصرعمومنیروی زمینی ارتش۶۱۵ نفت و گاز گچساران۱۴۰۲/۰۹/۰۲

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.