۱۸۰ نفر در اردوی استعدادیابی شیرجه اصفهان شرکت کردند

مسئول کمیته شیرجه استان اصفهان از حضور ۱۸۰ نفر در اردوهای استعدادیابی در این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی محمدی مسئول کمیته شیرجه استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: پس از بحث بهینه سازی در امر سخت افزاری جلساتی را پیرامون استعدادیابی با آموزش و پرورش برگزار کردیم و در این مدت ۱۸۰ نفر را در اردوهای استعدادیابی داشتیم.
وی تصریح کرد: از این ۱۸۰ نفر ۱۶ نفر شیرجه رو انتخاب شدند که از جمع ۱۶ نفر ۱۲ نفر از آنها به عنوان تیم استان اصفهان انتخاب شدند، سال گذشته برای اولین بار در کشور پس از ۹ سال از مکان ۹ به رتبه چهارم رسیدیم و در این بین برای اولین بار یک مقام سومی توسط علی علیدادی برای استان اصفهان کسب شد.
مسئول کمیته شیرجه استان اصفهان پیرامون برگزاری مسابقات گفت: دو مسابقه استانی برگزار کردیم و یک مسابقه دوجانبه منطقه ای کشور هم با استان فارس انجام دادیم. مسابقات نونهالان و نوجوانان شیرجه کشور را در شهریور داریم که با توجه به آمادگی و هماهنگی بچه ها و تلاش های مربیانشان آقایان مسیح فصیحی و علی عنایتی، قهرمانی دور از دسترس نیست.
وی ادامه داد: اگر مسئولان به رشته شیرجه بهاء دهند بدون شک ورزشکاران این رشته می توانند در سطح آسیا روی سکو بروند، متاسفانه خیلی ها فکر می کنند شیرجه یعنی استارت زدن و پریدن توی آب، ولی ما با برنامه ریزی باید این رشته را به عموم معرفی کنیم. شیرجه باعث نشاط، تعادل، مسولیت پذیری می شود و احساس مسئولت را در اجتماع بالا می برد. ما نونهالانی در این رشته داریم که حرکات نمایشی همچون افراد بزرگسال انجام می دهند که این نشان از افق روشنی از شیرجه استان اصفهان است.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.