اردونشینان تیم های ملی تا پایان هفته حق ایاب و ذهاب دریافت می کنند

سرپرست امور دبیری فدراسیون شنا از پرداخت ایاب و ذهاب به بازیکنان حاضر در اردوی تیم های ملی تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن رضوانی ضمن اعلام این خبر افزود: فدراسیون شنا به منظور ایجاد انگیزه و رفع دغدغه های مالی اردونشینان تیم های ملی شنا، شیرجه و واترپلو برای حضور بلند مدت ورزشکاران در اردوی تیم های ملی، تا پایان هفته جاری مبلغی را به اردونشینان تحت عنوان ایاب و ذهاب پرداخت خواهد کرد.

رضوانی تاکید کرد: دغدغه های مالی همواره یکی از دل مشغولی های ملی پوشان برای حضور بلند مدت در اردوهای ملی بوده که امیدواریم با تدبیر اخیر فدراسیون شنا و حمایت مالی وزارت ورزش و جوانان در حد مقدورات مان در جهت رفع دغدغه های مالی ورزشکاران برای حضور در اردوهای ملی گام برداریم.

کاپیتان اسبق تیم ملی واترپلو در پایان تصریح کرد: در نشستی که با سرپرست فدراسیون شنا پیرامون پرداخت حق الزحمه به اردو نشینان تیم های ملی داشتیم مقرر شد مبالغ تعیین شده تا پایان هفته جاری به ملی پوشان پرداخت شود تا انگیزه های لازم برای حضور یکپارچه و پر انگیزه بازیکنان در اردوهای ملی فراهم شود.

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.