اسامی٢۶ شناگربرای حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی اعلام شد

فدراسیون شنا اسامی ٢۶ شناگر را برای حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی جهت شرکت در سومین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی در اندونزی به منظور ارسال فوری مدارک اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، این فدراسیون با توجه به برگزاری سومین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از ١٧ لغایت ٢٨ خرداد ماه سال آینده در کشور اندونزی، نفرات زیر را به اردوی ملی دعوت کرد.

این نفرات می بایست حداکثر تا تاریخ ٢١/٩/٩١ مدارک خود را شامل دو قطعه عکس رنگی ۵/۴٣/۵* و اسکن عکس و گذرنامه (تمام صفحات) در قالب لوح فشرده به فدراسیون ارسال کنند، اسامی نفرات دعوت شده به این شرح است:
-استان تهران: (محمد بیداریان، سعیدملکا آشتیانی، امیر طاهری، سینا یوسف زادگان، امین نوشادی، محمدرضا مسعودی، پوریا مالدارقصری، پویا جدیدی، بهزاد صیاد)
-استان اصفهان: (جمال چاووشی فر، محمد علیرضایی)
-استان البرز: (افشین عسگری، آرشام میرزایی)
-استان خراسان رضوی: ( محسن مهمانواز)
-استان فارس: (آرین علیایی، احمدرضا جلالی، امیرمحمد شجاعی فر)
-استان گیلان: (سینا رجبی مقدم، همایون حقیقی)
-منطقه آزاد کیش: (رهام پیروانی)
-شناگران مقیم خارج از کشور: (سپهر افجه ای، آروین مرادی، کامیار کریمی، کامیاب کریمی، دانیال اخوت، سیروس سعید)

در این اطلاعیه آمده است متعاقبا نحوه انتخاب نهایی ورزشکاران از سوی کمیته فنی شنا اعلام می شود و علاوه بر آن کمیته فنی با زیر نظر گرفتن کامل مسابقات داخلی نفرات آماده دیگری را که در لیست فوق نیستند به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.