اعضای کمیته های شیرجه، شنای موزون و واترپلو بانوان منصوب شدند

سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو طی احکامی اعضای کمیته های شیرجه، شنای موزون و واترپلو بانوان را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا شیرجه وواترپلو بنا به پیشنهاد کمیته بانوان خانم لیلا عمادی را به عنوان سرپرست کمیته مشورتی شیرجه و خانمها مرجان جسمانی،شهرزاد کشتکار،مونا علی ومریم محسنی به عنوان اعضای کمیته مشورتی واترپلو بانوان و همچنین الهام عظیم زاده، آرتیمیس نقیب زاده، اعظم دانایی فر، اعظم رشیدی و افسانه تیموری را به عنوان اعضای کمیته مشورتی شنای موزون منصوب کرد.
در قسمتی از این حکم آمده: امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای متعهد در پیشبرد اهداف عالیه فدراسیون موفق و موید باشید.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.