امیدوارم اردوها تا بازی های آسیایی ادامه پیدا کند

احمدرضا جلالی شناگر جوان و آینده دار کشورمان با اشاره به برگزاری اردوها و تمرینات منظم تیم ملی شنا شرایط و آمادگی تیم را نسبت به مدت اردو متعادل دانست و گفت برای رسیدن به شرایط ایده آل باید حداقل ٢ سال در اردوی مداوم شرکت کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، احمد رضا جلالی عضو تیم ملی شنای کشورمان در باره ی شرکت در مسابقات آسیایی اینچون کره جنوبی گفت: دو ماه نیم در اردو زیر نظر مربیان تیم ملی تمرین کردیم البته این مدت برای رسیدن به شرایطی که راضی کننده باشد کافی نسیت اما اگر همین اردوهای متداوم ادامه پیدا کند حتماً می توانیم برای بازی های آسیایی ٢۰١۴ کره در شرایط بهتری قرار بگیریم.طبق نظر مربیان تیم ملی بعد از برگشتن از مسابقات داخل سالن کره اردو ها ادامه پیدا خواهد کرد.
وی که کسب ٣ ورودی المپیک جوانان را در کارنامه خود دارد در مورد حریفان قدرتمند در این مسابقات متذکر شد: کشورهایی مانند ژاپن، چین و کره نه تنها در آسیا بلکه در شنای دنیا حرف برای گفتن دارند و البته حریفانی مانند ازبکستان و قزاقستان نیز در آسیا صاحب نام هستند که امیدوارم بتوانیم در میان این حریفان قدرتمند به فینال مسابقات راه پیدا کنیم.
دارنده مدال طلای کاپ آزاد دبی تصریح کرد از نظر آمادگی در شرایطی که می خواهم قرار ندارم اما تمام سعی خودم را برای گرفتن نتیجه مناسب برای تیم ملی کشورم انجام خواهم داد.

image_printپرینت مطلب