ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

اولین جلسه هیات اجرایی فدراسیون در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه هیات اجرایی فدراسیون شنا در سال جدید صبح امروز (دوشنبه) با موضوع بررسی شرایط و رویکردهای تیم های ملی با حضور اعضا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین جلسه هیات اجرایی فدراسیون با حضور رییس، دبیر، قائم مقام، روابط بین الملل و مدیر تیم های ملی امروز ۱۸ فرودین ماه در محل فدراسیون شنا برگزار شد که طی آن موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱- پرداخت حق ایاب و ذهاب به ورزشکاران تیم های ملی شنا، شیرجه و واترپلو که در اردوهای آماده سازی بازی های آسیایی حضور دارند.
۲- توجه ویژه به جوانان و تأکید به تدارک کامل جهت حضور با کیفیت در مسابقات قهرمانی واترپلوی جوانان جهان در ترکیه و المپیک جوانان در نانجینگ چین
۳- زمانبندی تشکیل جلسات با کمیته های فنی شنا، شیرجه و واترپلو
۴- برگزاری جلسات روسای کمیته ها و کادرهای فنی شنا، شیرجه و واترپلو با اعضای هیات اجرایی از اواخر هفته جاری به منظور پیگیری و آماده سازی تیم های ملی برای شرکت در بازی های آسیایی

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.