بازدید مدیر کل ورزش و جوانان اصفهان از هیات شنای استان

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور در هیات شنای این استان در جمع خانواده شنای استان حضور یافت و در جریان برنامه ها و مشکلات این هیات قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محمد جواهری امروز دوشنبه بیست و هفتم شهریور ماه در جلسه ای با حضور جمعی از پیشکسوتان و اعضای کمیته های شنای اصفهان حاضر شد و در جریان برنامه ها و مشکلات هیات قرار گرفت.
در این جلسه پس از معارفه حاضرین، عملکرد و برنامه های چند ماه گذشته این هیات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و چشم انداز های آتی هیات از سوی حمید شب انگیز رئیس هیات به سمع و نظر حاضرین رسید.
در پایان جلسه محمد جواهری، دیدگاههای اداره ورزش و جوانان را پیرامون شنای استان مطرح کرد و با تاکید بر حرکت های روبه جلوی هیات خواستار شتاب بیشتر در اجرای این برنامه ها شد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.