برتری پر گل نفت وگاز امیدیه مقابل نماینده سریلانکا در نخستین دیدار

تیم نفت وگاز امیدیه رقابت خود در نهمین دوره مسابقات واترپلو باشگاههای آسیا را با پیروزی پر گل مقابل نماینده سریلانکا آغاز کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، این رقابتها از ظهر امروز شنبه ٣١ دفروردین ماه با حضور ٨ تیم و در دو گروه مقدماتی آغاز شد و تیم نفت وگاز امیدیه تنها نماینده کشورمان رقابت خود را با پیروزی پر گل مقابل نماینده سریلانکا آغاز کرد.
گروه بندی این مسابقات به شرح ذیل می باشد: گروه:a ساتریته لبنان،آستانا قزاقستان،القادسیه عربستان،کازما کویت گروهb:نیوی سریلانکا،نفت و گاز امیدیه،الاتحاد عربستان والکویت کویت   بر این اساس در نخستین دیدار این رقابتها تیم نفت وگاز امیدیه با نتیجه پر گل ٢۶بر۶ مقابل نیوی سریلانکا به برتری دست یافت و در دومین دیدار این گروه الاتحاد عربستان ١١بر٨ الکویت کویت را از پیش رو برداشت. در گروهa نیزالقادسیه عربستان٢۴بر٨ ساتریته لبنان را مغلوب کرد وآستانا قزاقستان٢۰بر٧ مقابل کازما کویت به برتری دست یافت. این رقابتها امشب در دور دوم  پیگیری می شود و نماینده کشورمان به دیدار الاتحاد عربستان می رود.  

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.