برنامه های حمایتی ویژه ای برای مدال آوران ورزشی داریم

وزیر ورزش و جوانان کشورمان از برنامه های ویژه و مستمر این وزارتخانه از مدال آوران رشته های مختلف ورزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، دکتر محمد عباسی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت اظهار داشت: ستادی برای حمایت و تقویت قهرمانان کشورمان که امیدهای مدال آوری در عرصه های مختلف ورزشی خصوصا المپیک ٢۰١٢ لندن هستند تشکیل شده و تمام عوامل و اقدامات لازم در این زمینه در حال انجام است.

وی ادامه داد: از فدارسیون هایی که احتمال مدال آوری بیشتری دارند خواسته ایم که شرایط آموزشی ویژه ای را برای ورزشکارانشان فراهم و اردوهای ویژه ای برگزار کنند.

عباسی خاطرنشان کرد: در خصوص رصد حریفان احتمالی ورزشکاران کشورمان در عرصه های بین المللی هم اقدامات ویژه ای صورت گرفته و این کار ادامه خواهد داشت.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.