بهترین های سال ٩١ لیگ برتر واترپلو معرفی شدند/ خانی بهترین بازیکن لیگ شد

سازمان لیگ برتر واترپلو اسامی بهترین های بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو در فصل ٩١ را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ واترپلو، با پایان رقابتهای فصل جاری لیگ برتر واترپلو، از سوی سازمان لیگ بهترین های این مسابقات معرفی شد. بر این اساس حمید شب انگیز سرمربی تیم فولاد ماهان سپاهان، قهرمان مسابقات به عنوان بهترین مربی فصل انتخاب شد. شب انگیز در سه دوره گذشته مسابقات لیگ واترپلو توانسته تیم فولاد ماهان را به قهرمانی برساند. سازمان لیگ برتر واترپلو، امیرحسین خانی ملی پوش و بازیکن محوری تیم واترپلو نفت امیدیه را به عنوان بهترین بازیکن فصل ٩١ معرفی کرد. همچنین علیرضا شهیدی پور دروازه بان باسابقه و ملی پوش تیم آزادی اهواز برای دومین سال پیاپی به عنوان بهترین دروازه بان مسابقات انتخاب کرد. سازمان لیگ واترپلو محمد رضا محمدی و امیر آذرخش دو داور بین المللی کشورمان که بیشترین قضاوت را در مسابقات لیگ واترپلو داشتند را به عنوان بهترین داوران لیگ ٩١ واترپلو معرفی کرد. در پایان بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو که با شرکت ۶ تیم برگزار شد، تیم فولاد ماهان سپاهان بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های نفت امیدیه و آزادی اهواز دوم و سوم شدند. تیم های فولاد ماهان و نفت امیدیه نمایندگان کشورمان در نهمین دوره مسابقات واترپلو جام باشگاههای آسیا خواهند بود که طی روزهای ١٩ لغایت ٢٣ اسفند ماه جاری به میزبانی کشور کویت برگزار خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.