ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

بیداریان: امیدوارم نماینده شایسته ای برای شنای ایران باشم

محمد بیدراریان تنها نماینده شنای ایران در المپیك ٢۰١٢ لندن فردا عازم این كشور خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محمد بیداریان شناگر ٢۴ ساله تیم ملی شنای كشورمان كه بر اساس ضوابط فدراسیون جهانی شنا (فینا) و با سهمیه اعطایی (وایلد كارت) جواز حضور در رقابتهای شنای المپیك لندن را به دست آورده است بامداد فردا چهارشنبه در قالب دومین گروه از كاروان اعزامی كشورمان به المپیك راهی شهر لندن محل برگزاری این مسابقات خواهد شد.
محمد بیداریان روز ١۰ مرداد ماه در ماده ١۰۰ متر آزاد در ورزشگاه مركزی “آكواتیس” محل برگزاری رقابتهای شنای المپیك لندن با حریفان جهانی خود به رقابت خواهد پرداخت. در رقابتهای شنای المپیك لندن ١۰٢ مدال در رشته شنا توزیع می شود.
تنها شناگر المپیكی كشورمان را محسن رضوانی دبیر فدراسیون به عنوان سرپرست همراهی خواهد كرد.
محمد بیداریان كه طی شش ماه گذشته روند رو به رشدی را طی كرده، امیدوار است در المپیك لندن بتواند ركورد ملی خود را بهبود بخشد.
وی ظرف یك ماه گذشته تمرینات منظمی را زیر نظر یورگ وویت سرمربی آلمانی تیم ملی شنا پیگیری كرده است.
وی با بیان اینكه امیدوارم حضور موفقی در المپیك لندن داشته باشم اظهار داشت: من یك سال است كه به صورت فشرده برای موفقیت در المپیك تلاش كرده ام و تمرینات سختی را پشت سر گذاشته ام و امیدوارم مزد زحماتم را با كاهش ركورد ملی رشته ١۰۰ متر آزاد به دست آورم.
وی تصریح كرد: به هر حال حضور در المپیك افتخار بزرگی است و موفقیت در این رقابتها نیاز به آمادگی روحی روانی بالایی دارد و در حال حاضر با بهترین شرایط آمادگی راهی المپیك می شوم و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای شنای ایران در المپیك لندن باشم.

image_printپرینت مطلب