تبریک وزیر ورزش و جوانان به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۳

وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به جامعه ورزش ، جوانان و هموطنان عزیز تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پیام نوروزی دکتر محمود گودرزی آمده است:

«زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی»
شمیم دلنواز بهاری معطر شده با سوسن و سنبل پیچیده در بیشه های بارانی. چهچه بلبلان مست بر شاخسارهای منقش به شکوفه های ارغوانی و جوشش چشمه ساران،‌ بیدارباش دیگری شده است در طبیعت زیبای ما که چندی آرمیده بود در رویای زمستانی.
اکنون و در این فضای دل انگیز و شاداب که نویدبخش روزگاری نو برای ماست از یگانه خداوند هستی بخش بهترین و زیباترین آرزوهایم را برای شما عزیزان می طلبم و از همه مسوولان و دست اندرکاران جامعه ورزشی و فعالان عرصه جوان می خواهم که با سعه صدر و تلاشی مضاعف در سایه سار دولت تدبیر و امید به رهنمودهای مقام معظم رهبری جامه عمل پوشانده،‌دست در دست هم در مسیر رشد و بالندگی نسل شایسته و جوان کشورمان گام برداریم و با کمک سایر دستگاه ها و نهادهای مسئول،‌در سال آینده که با جام جهانی فوتبال و بازی های آسیایی،‌قرین گشته با ایستادن بر سکوهای افتخار،‌سال بسیار موفق همراه با پیروزی های چشمگیر و غرورآفرین را برای مردم قدردانمان رقم بزنیم.

(انشاء الله)

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.