تجدید میثاق جامعه ورزش با امام خمینی (ره)

جامعه ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در مرقدر مطهر حضرت امام خمینی (ره) ضمن میثاق دوباره با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه وواترپلو،خانواده بزرگ ورزش وجوانان کشور صبح امروز در آستانه بیست و چهارمین سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره)،با حضور در مرقد مطهر ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای تجدید بیعت ‌کردند.
در جریان این مراسم، اکبری معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نقش مهم جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: جوانان بعد از انقلاب نیز در موفقیتهای کسب شده نقش بسزایی داشته اند.
وی درادامه به تفکرات امام راحل (ره) در خصوص جوانان را تاثیرگذار و پویا توصیف کرد و افزود: این علاقمندی تاکنون نیز ادامه یافته و پس از گذشت بیست وچهار سال از رحلتآن امام همام، همچنان شاهد این شور و علاقه در میان مردم و نسل جوان هستیم.
اکبری حفظ وصیانت از انقلاب اسلامی را امری مهم و وظیفه ای خطیر توصیف کرد و یادآور شد:‌ در شرایط حساسی به لحاظ زمانی قرار گرفته ایم و باید بادقت موضوعات مربوط به کشور را پیگیری کنیم.
گفتنی است دراین مراسم،ساور معاون منابع و پشتیبانی و مدیران کل جوانان، مدیران ستادی و استانی، روسای فدراسیونهای ورزشی، ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان حضور داشتند.

image_printپرینت مطلب