تسلیت فدراسیون شنا به برادران عیدی پور

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ضایعه درگذشت بهنام عیدی پور را به خانواده آن مرحوم بویژه برادران ورزشکار عیدی پور تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در پیام تسلیت فدراسیون شنا خطاب به برادران مهرزاد، آرام و مهراب عیدی پور آمده است: غم از دست دادن برادر ضایعه ای جبران ناپذیر و جانکاه است و چنین ضایعه ای جز با امید به بخشایش و غفران الهی تحمل نشدنی است که بازگشت همه بسوی اوست.

در ادامه این پیام تسلیت آمده: فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ شنا، شیرجه و واترپلو کشور ضمن تسلیت این ضایعه عظیم به خانواده عیدی پور برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد.

گفتنی است مرحوم بهنام عیدی پور، برادر بزرگ مهرزاد عیدی پور(بازیکن و مربی اسبق تیم ملی واترپلو در دهه ٩۰ میلادی )، آرام عیدی پور(ملی پوش اسبق تیم ملی واترپلو و یکی از بهترین های واترپلو ایران) و مهراب عیدی پور (شناگر اسبق تیم ملی ) بود.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.