ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

تهران با اقتدار قهرمان مسابقات واترپلو نوجوانان كشور شد

تیم تهران با اقتدار قهرمانی مسابقات واترپلو نوجوانان آینده ساز كشور در هردو رده سنی١٢-١١ سال و ١٣-١۴ سال را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو تهران موفق شد در مسابقات واترپلو نوجوانان آینده ساز در هردو رده سنی١٢-١١ سال و ١٣-١۴ سال قهرمان كشور شود.این رقابتها كه از روز دوشنبه ١۴ اسفند ماه با حضور چهارده تیم ؛ تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان، كرمانشاه و قزوین (در رده سنی زیر ١٢ ) و تیم های تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، قزوین، خوزستان (در رده سنی ١٣-١۴ سال ) به میزبانی استخر انقلاب استان اصفهان آغاز شده بود،عصر امروز چهارشنبه ١۶ اسفند با انجام ٢ دیدار حساس به پایان رسید.
در رده سنی زیر ١٢ سال تیم تهران ۵بر١ كرمانشاه را شكست داد و با ١٢ امتیاز از ۶ بازی قهرمان شد،تیمهای كرمانشاه و آذربایجان شرقی هر كدام با ٧ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند،

در دره سنی زیر ١۴ سال نیز اصفهان ١۰ بر٢ زنجان را شكست داد، و با این نتیجه پس از تهران كه با ١٢ امتیاز قهرمان شد،اصفهان نیز با ١۰ امتیاز نایب قهرمان شد و قزوین با٨ امتیاز در مكان سوم قرار گرفت.

برترینهای مسابقات نوجونان كشور معرفی شدند

در پایان رقابتهای واترپلو نوجوانان آینده ساز،مسولان برگزاری این رقابتها اسامی نفرات برتر را به این شرح اعلام كردند:

رده سنی ١١-١٢ سال:
بهترین دروازه بان:امیر حسین واحدی از تهران
برترین بازیكنان:
علیرضا پورنگ از تهران
ارسلان نجاتی از كرمانشاه
امیر حسین رحمانی از كرمانشاه

رده سنی ١٣-١۴ سال:
بهترین دروازه بان:شایان قاسمی تهران
برترین بازیكنان:
امیر حسین خیری از اصفهان
امیر رضا خیری از اصفهان
معین رحمانی از قزوین
عرفان لشگری از تهران

بهترین داور: حسین فخر زارع از اصفهان

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.