تهران با اقتدار قهرمان مسابقات واترپلو نوجوانان کشور شد

تیم تهران با اقتدار قهرمانی مسابقات واترپلو نوجوانان آینده ساز کشور در هردو رده سنی١٢-١١ سال و ١٣-١۴ سال را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو تهران موفق شد در مسابقات واترپلو نوجوانان آینده ساز در هردو رده سنی١٢-١١ سال و ١٣-١۴ سال قهرمان کشور شود.این رقابتها که از روز دوشنبه ١۴ اسفند ماه با حضور چهارده تیم ؛ تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان، کرمانشاه و قزوین (در رده سنی زیر ١٢ ) و تیم های تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، قزوین، خوزستان (در رده سنی ١٣-١۴ سال ) به میزبانی استخر انقلاب استان اصفهان آغاز شده بود،عصر امروز چهارشنبه ١۶ اسفند با انجام ٢ دیدار حساس به پایان رسید.
در رده سنی زیر ١٢ سال تیم تهران ۵بر١ کرمانشاه را شکست داد و با ١٢ امتیاز از ۶ بازی قهرمان شد،تیمهای کرمانشاه و آذربایجان شرقی هر کدام با ٧ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند،

در دره سنی زیر ١۴ سال نیز اصفهان ١۰ بر٢ زنجان را شکست داد، و با این نتیجه پس از تهران که با ١٢ امتیاز قهرمان شد،اصفهان نیز با ١۰ امتیاز نایب قهرمان شد و قزوین با٨ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

برترینهای مسابقات نوجونان کشور معرفی شدند

در پایان رقابتهای واترپلو نوجوانان آینده ساز،مسولان برگزاری این رقابتها اسامی نفرات برتر را به این شرح اعلام کردند:

رده سنی ١١-١٢ سال:
بهترین دروازه بان:امیر حسین واحدی از تهران
برترین بازیکنان:
علیرضا پورنگ از تهران
ارسلان نجاتی از کرمانشاه
امیر حسین رحمانی از کرمانشاه

رده سنی ١٣-١۴ سال:
بهترین دروازه بان:شایان قاسمی تهران
برترین بازیکنان:
امیر حسین خیری از اصفهان
امیر رضا خیری از اصفهان
معین رحمانی از قزوین
عرفان لشگری از تهران

بهترین داور: حسین فخر زارع از اصفهان

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.