تیم ملی تمرینات سنگینی را پشت سر می گذارد/ ارزیابی جدی ملی پوشان در مسابقات مالزی

مدیر اجرایی فدراسیون شنا گفت: تیم ملی تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشته و در مسابقات آزاد مالزی ملی پوشان مورد ارزیابی جدی قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، محسن سمیع‌زاده با بیان این مطلب درخصوص شرایط تیم ملی شنا در مسابقات اندونزی عنوان کرد: فدراسیون شنا طبق تصمیم کمیته مشورتی و به پیشنهاد کادر فنی تیم ملی در راستای برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود، تیم ملی شنا را با ترکیبی جوان و از بین نفرات برتر مسابقات باشگاههای شنا به مسابقات مالزی اعزام کرد.

وی ادامه داد: طی این رقابتها شناگران تمرینات بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتند و پس از مسابقات ۴ روزه کاپ آزاد مالزی نیز تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

سمیع زاده در ادامه اظهار داشت: برنامه ریزی ما برای مسابقات انتخابی آینده است ولی شناگران در طول سال باید در رقابت‌های مختلف حضور پیدا کنند تا در شرایط مختلف مورد سنجش قرار بگیرند که یکی از رقابتها مسابقات شنای کاپ آزاد مالزی است.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.