تیم ملی شنا در مسابقات انتخابی المپیک لندن شرکت می کند

با موافقت شورای برون مرزی تیم ملی شنای کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک که به میزبانی کشور امارات برگزار خواهد شد، شرکت می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در حال حاضر تمرینات آماده سازی تیم ملی شنای کشورمان در تهران بطور منظم زیر نظر خشایار حضرتی سرمربی این تیم پیگیری می‌شود تا ملی پوشان شنای کشورمان خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک آماده کنند. با موافقت شورای برون مرزی مقرر شد ملی پوشان شنای کشورمان اواسط بهمن ماه سال جاری راهی دبی شوند.

یادآور می شود این رقابت ها طی روزهای ۴ تا ۶ فوریه ( ٨ تا ١۰ بهمن ) در شهر دبی امارات برگزار خواهد شد و نفرات برتر این مسابقات جواز حضور در مسابقات المپیک لندن که تابستان سال آینده برگزار خواهد شد را بدست می آورند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.