تیم ملی واترپلو بدون ٣ بازیکن عازم کویت شد/ تلاش فدراسیون برای اعزام نفرات باقی مانده

تیم ملی واترپلو کشورمان بدلیل صادر نشدن ویزای کشور کویت بدون سه بازیکن عازم این کشور شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم ملی واترپلو کشورمان در حالی برای شرکت در مسابقات کاپ آسیا شامگاه پنجشنبه ٣ فروردین راهی کشور کویت شد که سه بازیکن این تیم شامل ؛ سجاد عبدی (دروازه بان)، ارسلان مردانی و رامتین اوسطی به همراه سیروس طاهریان (سرپرست تیم ) خبرنگار صدا و سیما و نماینده وزارت ورزش و جوانان به دلیل صادر نشدن روادید سفر به کشور کویت در آخرین لحظه از همراهی تیم اعزامی کشورمان بازماندند.

ویزای محسن رضوانی دبیر فدراسیون شنا نیز تاکنون صادر نشده و وی در تهران با رایزنی با مسئولان کویتی در حال برطرف کردن مشکلات اعزام نفرات باقی مانده است و مقامات کویتی قول مساعد داده اند تا روز یکشنبه ۶ فروردین مقدمات اعزام بازیکنان و همراهان تیم کشورمان را به این کشور فراهم کنند.

تیم ملی واترپلو کشورمان با ترکیبی از بازیکنان جوان راهی کشور کویت شده است و کادر فنی امیدوارند پس از مدتها دوری از صحنه رقابتهای قاره ای با در اختیار داشتن تمامی بازیکنان تیم کشورمان در رویارویی با تیم های مطرح مسابقات کاپ آسیا مورد محک جدی قرار بگیرد و جایگاه و توان تیم ملی واترپلو ارزیابی شود.

فدراسیون شنا سه رویداد مهم قاره ای شامل مسابقات واترپلو قهرمانی آسیا در امارات (آبان ماه ٩١)، بازیهای آسیایی ٢۰١۴ اینچوان کره جنوبی و بازیهای انتخابی المپیک ٢۰١۶ برزیل را به عنوان اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تیم ملی واترپلو تعیین کرده است و بر همین اساس کادر فنی برنامه ریزی خود را بر روی بازیکنان جوان و آینده دار متمرکز کرده اند.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.