تیم های واترپلو نوجوانان تهران و اصفهان فینالیست شدند

تیم های تهران و اصفهان به فینال نهمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور (رده سنی ١٣-١۴ سال) راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله نیمه نهایی و دیدارهای ضربدری مسابقات واترپلو نوجوانان قهرمانی کشور امروز پنجشنبه با انجام دو دیدار برگزار شد و طی آن تیم تهران (صدرنشین گروه اول) به دیدار آذربایجان غربی (تیم دوم گروه دوم) رفت و موفق شد با برتری ١۶ بر ٣ مقابل حریف خود به دیدار فینال این رقابتها راه یابد.

در دیگر دیدار این مرحله اصفهان (تیم اول گروه دو) به مصاف قزوین (تیم دوم گروه اول) رفت و در دیداری نزدیک موفق شد با نتیجه ١٣ بر ١٢ حریف خود را شکست دهد و به دیدار فینال صعود کند.

به این ترتیب فردا جمعه ١٧ شهریور تیم های تهران و اصفهان دیدار فینال رقابتهای واترپلو نوجوانان کشور را برگزار خواهند کرد تا قهرمان نهمین دوره این مسابقات را مشخص کنند.

تیم های واترپلو نوجوانان قزوین و آذربایجان غربی نیز در دیدار رده بندی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور که از روز سه شنبه ١۴ شهریور ماه با شرکت ٩ تیم به میزبانی استخر امجدیه زنجان آغاز شده است، فردا جمعه با معرفی تیم قهرمان و اهداء جام قهرمانی به تیم های اول تا سوم پایان خواهد یافت.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.