تیم های واترپلو نوجوانان تهران و اصفهان فینالیست شدند

تیم های تهران و اصفهان به فینال نهمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور (رده سنی ١٣-١۴ سال) راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مرحله نیمه نهایی و دیدارهای ضربدری مسابقات واترپلو نوجوانان قهرمانی کشور امروز پنجشنبه با انجام دو دیدار برگزار شد و طی آن تیم تهران (صدرنشین گروه اول) به دیدار آذربایجان غربی (تیم دوم گروه دوم) رفت و موفق شد با برتری ١۶ بر ٣ مقابل حریف خود به دیدار فینال این رقابتها راه یابد.

در دیگر دیدار این مرحله اصفهان (تیم اول گروه دو) به مصاف قزوین (تیم دوم گروه اول) رفت و در دیداری نزدیک موفق شد با نتیجه ١٣ بر ١٢ حریف خود را شکست دهد و به دیدار فینال صعود کند.

به این ترتیب فردا جمعه ١٧ شهریور تیم های تهران و اصفهان دیدار فینال رقابتهای واترپلو نوجوانان کشور را برگزار خواهند کرد تا قهرمان نهمین دوره این مسابقات را مشخص کنند.

تیم های واترپلو نوجوانان قزوین و آذربایجان غربی نیز در دیدار رده بندی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور که از روز سه شنبه ١۴ شهریور ماه با شرکت ٩ تیم به میزبانی استخر امجدیه زنجان آغاز شده است، فردا جمعه با معرفی تیم قهرمان و اهداء جام قهرمانی به تیم های اول تا سوم پایان خواهد یافت.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.