جلسه هماهنگی مدیران باشگاه های لیگ برتر واترپلو برگزار می شود

به منظور برگزاری بیست و سومین دوره لیگ برتر واترپلو جلسه هماهنگی مدیران باشگاه های لیگ برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه واترپلو نخستین جلسه هماهنگی مدیران باشگاههای شرکت کننده در بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلوی باشگاههای کشور، ساعت ١۰ فردا دوشنبه٣۰ اردیبهشت ماه در محل استخر بین المللی ٩ دی برگزار خواهد شد.
در این جلسه که با حضور محسن رضوانی، سرپرست و اعضا سازمان لیگ برتر واترپلو برگزار خواهد شد، مدیران باشگاه شرکت کننده در لیگ در مورد نحوه برگزاری و دستور العمل مسابقات بیست و سومین دوره لیگ برتر واترپلو، استانداردهای مورد نظر سازمان لیگ و همچنین بررسی مشکلات و راهکارهای بهتر برگزار شدن این مسابقات به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.