حدیقی: شیرجه نسبت به بسیاری از رشته ها زودبازده است

رئیس کمیته فنی شیرجه با ابراز رضایت از عملکرد نماینده ایران در بازی های آسیایی نانجینگ گفت: شیرجه نسبت به بسیاری از ورزش ها در حوزه قهرمانی زودبازده است و با حمایت از این رشته می توانیم به موفقیت هر چه بیشتر شیرجه روها امیدوار باشیم.

امید حدیقی با ابراز رضایت از عملکرد حامد بزمی اظهار کرد: شیرجه روی نوجوان ایران برای نخستین بار در مسابقات بین المللی شرکت کرد. بزمی در یک میدان بزرگ مثل مسابقات آسیایی جوانان نانجینگ عملکرد قابل قبولی داشته است. همین که با مقام یازدهم به فینال مسابقات راه یافت جای خوشحالی دارد. خوشبختانه در فینال هم نمایش قابل قبولی ارائه داد و در نهایت نهم شد.
وی افزود: همین که بزمی در نخستین تجربه حضور در مسابقات بین المللی آن هم در این سطح نمایش قابل قبولی اراده داد خیلی خوب است. قطعا با سرمایه گذاری روی او و سایر استعدادهای نوجوان ایران می توانیم در آینده نتایج بسیار بهتری بگیریم. البته باید اهداف خود را منطبق با برنامه هایمان تنظیم کنیم.
رئیس کمیته فنی شیرجه خاطرنشان کرد: ما هنوز فاصله زیادی با تیم های خوب جهان داریم. باید امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بیشتری را فراهم کنیم. شیرجه نسبت به بسیاری از ورزش ها در حوزه قهرمانی زودبازده است. با سرمایه گذاری و حمایت بیشتر از این ورزش می توانیم خیلی زود به موفقیت شیرجه روها امیدوار باشیم.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب