ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

حریفان محمد بیداریان در ١۰۰ متر آزاد مشخص شدند/ تمرینات بیداریان با تیم ملی آلمان

با انجام مراسم قرعه كشی، حریفان محمد بیداریان تنها شناگر المپیكی كشورمان در رقابتها شنای المپیك لندن مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مراسم قرعه كشی مسابقات شنای بازیهای المپیك ٢۰١٢ لندن صبح امروز شنبه انجام شد و طی آن محمد بیداریان شناگر المپیكی كشورمان در دسته سوم این رقابتها و در خط ششم قرار گرفت.

بیداریان در این ماده كه با رقابت ۶۰ شناگر و در ٨ دسته برگزار می شود، با شناگران كشورهای ارمنستان، گواتمالا، آروبا، آلبانی، مالت، بولیوی، گوام در دسته سوم رقابت خواهد كرد. رقابتهای شنای ١۰۰ متر آزاد روز ١۰ مرداد ماه در ورزشگاه مركزی “آكواتیس” لندن برگزار خواهد شد.

محمد بیداریان ركورد دار ماده ١۰۰ متر آزاد كشورمان به شمار می رود و امیدوار است بتواند ركورد ملی این ماده را (۵١ ثانیه ٣١ صدم ثانیه ) كاهش دهد.

تنها شناگر ایرانی المپیك لندن زیر نظر سرمربی تیم ملی آلمان خود را برای مسابقات ١۰۰ متر آماده می‌كند و روز سه‌شنبه در دور مقدماتی ١۰۰ متر آزاد به آب خواهد زد.

بیداریان كه از دو، سه روز پیش در دهكده بازی‌های المپیک حضور دارد، با هماهنگی “یورگ وویت” سرمربی آلمانی تیم ملی شنا زیر نظر سرمربی تیم ملی آلمان تمرین می‌كند و مربی این تیم بزرگ موارد لازم را به بیداریان گوشزد می‌كند و برنامه او را نیز تحت كنترل دارد تا بیداریان در این روزهای باقی مانده تا مسابقه‌اش به بهترین نحو برای حضور در مسابقات المپیک آماده شود.

image_printپرینت مطلب