ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

خیبری نژاد: با آمادگی كامل به نانجینگ می‌رویم

سرمربی تیم ملی شیرجه در آستانه اعزام حامد بزمی به مسابقات آسیایی جوانان نانجینگ گفت: با آمادگی كامل به چین می‌رویم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رضا خیبری نژاد در آستانه اعزام شیرجه رو ایران به مسابقات آسیایی نانجینگ چین اظهار كرد: حامد بزمی نسبت به آغاز اردو در یك ماه و نیم قبل خیلی پیشرفت داشته اشت. همان روز اول به مسئول كمیته فنی شیرجه گفته بودم در صورتی كه زمینه فراهم شود می توانم او را به شرایط مسابقه برسانم. چهارشنبه هر هفته از ملی پوشان شیرجه تست می گرفتم. حامد در این مدت همواره روند صعودی داشته است و در نهایت پس از ارزیابی كمیته فنی تصمیم گرفتیم تا او به عنوان تنها نمانیده شیرجه ایران به مسابقات نانجینگ چین اعزام شود.
وی افزود: این نخستین مسابقه برون مرزی است كه حامد بزمی شركت می كند. اصلا انتظار كسب مدال از او نداریم. فقط امیدوارم مثل تست هایی كه در ایران داده حركات قابل قبولی در مسابقات آسیایی بزند. در حال حاضر با آمادگی كامل به چین می‌رویم و اگر شیرجه رو ایران در مسابقات نانجینگ چین فینالیست شود برای ما عالی است.
سرمربی تیم ملی شیرجه با قدردانی از حمایت‌های مسئولان فدراسیون گفت: تاكنون هر چه لازم بود برای تیم ملی جوانان و نوجوانان فراهم كردند. امیدوارم با برنامه های تیم ملی بزرگسال هم برای اعزام به مسابقات برون مرزی موافقت شود. خوشبختانه سرپرست محترم فدراسیون همواره از اعزام ورزشكاران به مسابقات بین المللی حمایت انجام كرده است. انصافا شرایط شیرجه در ماه‌های اخیر بهتر شده است.
خیبری نژاد تاكید كرد: برای ورزشكارانی كه سال‌ها در اردو تلاش كرده اند باید انگیزه لازم را برای ادامه كار فراهم كرد. ملی پوشان انتظار دارند كه فضای مسابقه دادن و نمایش توانایی‌هایشان در مسابقات مختلف فراهم آید. امیدوارم كمیته فنی شیرجه و شخص سرپرست محترم فدراسیون با اعزام شیرجه رو ها به رویدادهای مختلف بین المللی موافقت كند. مطمئن هستیم اگر برنامه های تداكاتی مناسبی داشته باشیم تا رده چهارم بازی های آسیایی صعود می كنیم. دوره قبل جزو شش تیم قرار داشتیم ولی حالا اگر جوانان ایران را باور كنیم می توانند افتخار آفرین باشند.
بنا بر این گزارش غلامرضا خیبری نژاد سرمربی تیم ملی شیرجه، ملی پوش نوجوان ایران را در این سفر همراهی می کند. طبق اعلام قبلی حامد بزمی ساعت ٢١:١۵ امروز (دوشنبه) از فرودگاه بین المللی تهران را به مقصد شانگهای چین ترک می کند.
حامد بزمی روز شنبه ٢۶مرداد از تخته شیرجه سه متر توانایی خود را به نمایش می گذارد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب