دختران شناگر چهار رکورد شکستند

در رقابت های شنای قهرمانی کشور بانوان شناگران دختر موفق به جابجایی چهار رکورد رده سنی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، شنا، شیرجه و واترپلو؛ دختران شناگر در رقابت های قهرمانی کشور رده سنی ۱۴-۱۳ سال موفق به جابجایی چهار رکورد رده سنی شدند. در ماده ۴۰۰متر آزاد رها طبیب رکورد این ماده را که با زمان ۵.۰۷.۴۹ در اختیار خودش بود را با ثبت زمان ۵.۴.۱۹ سه ثانیه و سی صدم ثانیه کاهش داد.
در ماده ۲۰۰ متر پروانه مهسا مهمان نواز رکورد قبلی این ماده را که با زمان ۲.۴۵.۹۶ متعلق به درسا شعبان بود را با ثبت رکورد ۲.۴۴.۲۱ یک ثانیه و هفتادو پنج صدم ثانیه ارتقا بخشید.
همچنین در ماده ۲۰۰*۴ متر آزاد تیمی، تیم تهران متشکل از (بهار امامی، مائده حضوری، حنانه افشار، رها طبیب) رکورد این ماده را که با زمان ۱۰.۱۱.۲۸ متعلق به تیم تهران متشکل از( ساناز همت زاده، ساجده تبریزی، کیانا رنجبر، رها طبیب) بود را با ثبت رکورد ۱۰.۱۰.۲۷ یک ثانیه و یک صدم ثانیه کاهش دادند.
در ماده ۱۰۰*۴ متر مختلط تیمی تیم تهران رکورد این ماده را که با زمان ۵.۱۰.۹۹ به تیم داماش تعلق داشت ، با ثبت زمان ۵.۴.۲۹ شش ثانیه و هفتاد صدم ثانیه بهبود بخشیدند.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.