ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

دوره مربیگری بین المللی شنا در مشهد افتتاح شد

دوره مربیگری بین المللی شنا زیر نظر مدرس برجسته فدراسیون جهانی از امروز به میزبانی هیات شنای خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، این دوره مربیگری با هدف ارتقا سطح كیفی و آشنایی مربیان با دانش روز مربیگری و تمرینات آماده سازی رشته شنا از صبح امروز در مركز آموزش اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوی آغاز شد.

این دوره كلاس مربیگری كه به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت با حضور ٣۰ تن از مربیان برتر و فعال رشته شنا متشکل از قهرمانان اسبق و مربیان كارآمد استانها برگزار می شود.

“فرناندو دلگادو” مدرس بین المللی فدراسیون جهانی شنا كار تدریس این دوره كلاس مربیگری بین المللی شنا را كه در دو بخش تئوری و عملی بر عهده دارد.

بیومكانیك در شنا، فیزیولوژی، تمرینات در خشكی و بدنسازی از جمله مباحث تئوریك این دوره مربیگری به شمار می رود ضمن اینكه شركت كنندگان یك دوره تمرینات بدنسازی در آب را به صورت عملی تجربه خواهند كرد.

در پایان این دوره كه به صورت فشرده و در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد، شركت كنندگان پس از قبولی در آزمون نهایی گواهینامه شركت در دوره دریافت خواهند کرد.

مجید مشتاق عشق سرپرست هیات شنای خراسان رضوی مسئولیت مدیریت این دوره را بر عهده دارد ضمن اینكه محسن سمیع راده به عنوان نماینده فدراسیون بر عملكرد این دوره نظارت خواهد داشت.

اسامی نفرات شرکت کننده در این دوره عبارتند از: محمد علی مرادی از استان قم، امیر هوشنگ درخشان از چهارمحال بختیاری، مجید شمسی از استان مرکزی، بهزاد حسینی از آذربایجان شرقی، حمید ولی زاده از خراسان رضوی، رامین امیری از کرمانشاه، مسعود داوودی از مناطق نفت خیز جنوب، عباسعلی کشتکار از استان فارس، حشمت طاهری از استان خوزستان، امین سهیلی و رحیم عادل از آذربایجان شرقی، احمد سمندری و فرهاد خائفی از استان اصفهان، قبادی و اسکندری از استان زنجان، مسعود جوکار و هومن بهرامی از استان البرز، خشایار حضرتی، حامد رضاخانی، محسن سمیع زاده، علی رحیمی، بکتاش قیدی، حشمت اله اجاق، احسان سوری، کیانوش بافقی نیا، فرشاد کرمی، محمد جواد مهمان نواز، رضا حبیبی و مجید فرزانفر از استان تهران، ابوطالب مشهور، محمدرضا خلیلی فر، عظیم عظیمی از استان گیلان.

image_printپرینت مطلب