دور برگشت لیگ برتر واترپلو از ١۵ دی آغاز می شود/ تاکید مدیریت فدراسیون بر اجرای مصوبات

در نشست مسئولان فدراسیون شنا و سازمان لیگ برتر واترپلو با نمایندگان باشگاههای حاضر در لیگ برتر واترپلو مقرر شد دور برگشت این رقابتها از ١۵ دی ماه آغاز شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این نشست که صبح امروز چهارشنبه با حضور برانوش نیک بین سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، محسن رضوانی دبیر فدراسیون شنا، علی گرامی رئیس سازمان لیگ برتر واترپلو و نمایندگان ۶ باشگاه حاضر در لیگ بیست و دوم برگزار شد، اعضا ضمن تاکید بر رفع موانع موجود در برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ برتر، ١۵ دی ماه را به عنوان زمان آغاز دور برگشت این مسابقات تعیین کردند.

در این جلسه همچنین باشگاههای لیگ برتر موظف شدند کسری مدارک و نواقص موجود در پرونده های ارسالی خود را تا تاریخ ١۰ دی ماه به سازمان لیگ برتر ارائه کنند.

در این جلسه نمایندگان باشگاههای لیگ برتر نیز مسائل و مشکلات خود را در خصوص حضور در مسابقات لیگ برتر واترپلو مطرح کردند.
مدیریت فدراسیون شنا در این جلسه بر اجرای مصوبات این نشست و رفع موانع موجود بر سر راه برگزاری مسابقات لیگ برتر واترپلو به عنوان قدیمی ترین لیگ ورزشی ایران تاکید کرد.

برنامه هفته اول از دور برگشت مسابقات لیگ برتر واترپلو به این شرح است:
جمعه ١۵ دی:
* کوثر گیلان – فولاد ماهان سپاهان
* نفت و گاز گچساران – نفت امیدیه
*آزادی اهواز -شهبازی زنجان
ضمنا تیم انقلاب فارس در این هفته با قرعه استراحت روبروست.

گفتنی است تیم فولاد ماهان سپاهان عنوان قهرمانی دور رفت مسابقات لیگ برتر واترپلو را به خود اختصاص داد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.