دیدار رئیس هیات شنای نیروهای مسلح با دکتر خلیلیان

مجید رجبی رئیس هیات شنای نیروهای مسلح استان اصفهان با دکتر خلیلیان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مجید رجبی رئیس هیات شنای نیروهای مسلح استان اصفهان صبح امروز مورخ ۹۳/۰۵/۲۷ با حضور در هیات شنا با دکتر خلیلیان و مرتضی لاچیانی رئیس و نایب رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان دیدار و گفتگو نمود.
مجید رجبی در این جلسه اظهار داشت: ما آمدیم با تشکیل هیاتهای ورزشی در سپاه موجبات توسعه ورزش را در کنار دیگر هیات های ورزشی استان اصفهان فراهم نمائیم.
وی تصریح کرد: هیات های ورزشی نیروهای مسلح همگی دارای تقویم ورزشی هستند که هیات شنا (نیروهای مسلح استان اصفهان) از این قاعده مستثنی نیست که در این تقویم کلاس مسابقات و کلاس های مربیگری و داوری گنجانده شده است.
رئیس هیات شنای نیروهای مسلح استان اصفهان در پایان صحبت هایش اظهار داشت: در رده های سنی پایه تیم های شنا و واترپلو داریم که در مسابقات استانی و کشوری حضوری فعال دارند.
دکتر خلیلیان در این جلسه اظهار داشت: خوشحالم که بسیج و سپاه با ورود خود به ورزش، یکی از بازوان اصلی اداره کل ورزش و جوانان و هیات های ورزشی برای توسعه ورزش محسوب می شوند.
وی در پایان جلسه گفت: هیات شنای استان اصفهان هرگونه همکاری را در بحث مربی و داور با هیات شنا نیروهای مسلح استان اصفهان خواهد داشت.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.