رضا اجاق: اردوی واترپلو را در تهران پیگیری می کنیم

رضا اجاق مربی تیم ملی واترپلو بزرگسالان با اشاره به پایان اردوی آمادگی تیم ملی در زنجان از ادامه برنامه آمادگی ملی‌پوشان زیر نظر مالارا در استخر ٩دی تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رضا اجاق مربی تیم ملی واترپلو بزرگسالان با مثبت ارزیابی کردن تمرین‌های تیم ملی واترپلو اظهار کرد: خوشبختانه تمرین تیم ملی در زنجان مانند اردوهای گذشته با قدرت و نظم برگزار شد و واترپلوئیست ها هر روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به تمرین پرداختند. مالارا تمرین ملی پوشان را زیر نظر داشت. طبق برنامه از پیش تعیین شده در این بین سه روز در هفته صبح ها به تمرینات بدنسازی پرداختیم همچنین بعد از مرور برنامه های تکنیکی، تمرینات هوازی نیز دنبال کردیم.
وی در ادامه افزود: بعد از اردوی ٩ روز در زنجان چهارمین و آخرین مرحله اردوی تیم ملی واترپلو از چهارشنبه ٩ مرداد ماه با حضور ١٨ واترپلوئیست آغاز می شود و تا زمان اعزام ورزشکاران ادامه خواهد داشت.
اجاق در پایان با تشکر از اکبر عرب دوست رئیس هیات استان زنجان گفت: میزبانی زنجان قابل تقدیر است و امیدواریم بتوانیم در آینده نیز اردوهای خوبی در این استان برگزار کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون،اردوی تیم ملی واترپلوی ایران با ١٨ بازیکن از امروز (چهارشنبه) آغاز شد و ملی پوشان تمرین‌های خود را در استخر سه گانه مجموعه ورزشی ٩ دی پیگیری می کنند.
انتهای پیام

image_printپرینت مطلب