ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

رضوانی:درهای تیم ملی بروی بازیكنان آماده همواره باز است

با حضور سرپرست فدراسیون شنا طی مراسمی از۴نفر از بازیكنان پیشكسوت تیم ملی تقدیر شد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه وواترپلو، روز گذشته و پیش از تمرین تیم ملی بزرگسالان از ٣ ملی پوش اسبق تیم ملی:آرامه آقازاریان،میلاد محمدی ومهدی كرمی برای تلاش چندین ساله در تیم ملی تقدیر شد. حامد ملك خانبانان كه در مسابقات جوانان جهان استرالیا به عنوان سومین گلزن برتر رقابتها دست یافته بود و در مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی زیر ١٧ سال در اندونزی نیز به عنوان بهترین بازیكن انتخاب شده بود ملی پوش دیگری بود که از وی با اهدای لوح و مبلغ١۵ ملیون ریال تقدیرشد.

 
 
در ابتدای این مراسم محسن رضوانی از تلاش و جدیت ملی پوشان حاضر در اردو تشكر كرد و با اشاره به پتانسیل فنی واترپلوی ایران افزود:سطح فنی واترپلوی ایران بسیار فراتر از وضعیت فعلی است و بنده معتقدم شما می توانید با تلاش و در عین شایستگی از آبروی واترپلوی كشور در بازیهای ذآسیایی٢۰١۴ دفاع كنید. كاپیتان اسبق تیم ملی واترپلو به پیشكسوتان حاضر در این مراسم اشاره كرد و خطاب به ملی پوشان اظهار داشت:در جمع این مراسم آقایان گروسی و امینی ملی پوشان بازیهای آسیایی١٩٧۰،شریعت وكامرانی ملی پوشان بازیهای آسیایی ١٩٧۴، محب،رضایی وطاهریان ملی پوشان بازیهای آسیایی ١٩٩۰، غفوری،پذیرفته محسن و مسعود رضوانی ملی پوشان دهه ٩۰ درواترپلو حضور داشتند و این حضور پرنگ پیشكسوتان به معنای وجود هم دلی و اتحاد میان خانواده بزرگ واترپلو و همچنین شنا و شیرجه است. رضوانی در پایان تصریح كرد:كمیته فنی و كادر تیم ملی به صورت دقیق تمامی رقابتهای داخلی و وضعیت فنی بازیكنان را رصد می كنند تا همواره نفرات آماده در اردوهای تیمهای ملی حضور باشند،به هر حال درهای تیم ملی بروی بازیكنان آماده همواره باز است.
 
در این مراسم كه علاوه بر سرپرست فدراسیون،خسرو امینی نایب رئیس واترپلو كنفدراسیون شنا آسیا،محسن سمیع زاده مدیر اجرایی فدراسیون،هادی بیك رئیس سازمان لیگ حضور داشتند، خسرو امینی نایب رئیس كنفدراسیون شنای آسیا، ضمن تشكر از افراد حاضر در این مراسم گفت:خوشبختانه سرپرست فدراسیون خود از خانواده این رشته است و همین مهم باعث انجام چنین مراسمی برای خداحافظی چند نفر از اعضای تیم ملی شد. وی در پایان افزود: باید از حضور پیشکسوتانی مانند آقایان گروسی و کامرانی برای حضور در اردوی تیم ملی بازهم تشکر کنم، بنده هم مانند شما امیدوارم با ثبات مدیریت در فدراسیون شاهد پیشرفت روز افزون واترپلو در كشور باشیم.

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.