رقابت ۶۰ شناگر در مسابقه انتخابی تیم ملی/ بررسی عملکرد شناگران در کمیته فنی

رقابت های انتخابی تیم ملی شنا برای تعیین نفرات اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک در ترکیه امروز پنجشنبه در استخر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این مسابقه انتخابی که در دو نوبت صبح و عصر امروز پنجشنبه در استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی و زیر نظر کادرفنی تیم ملی شنا برگزارشد، ۶۰ شناگر از سراسر کشور در رده سنی عموم و در ١۴ ماده مسابقاتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
حضور چهره های سرشناس و مطرح شنای کشور نظیر ؛ محمد بیداریان، پوریا مالدار قصری، جمال چاووشی، گامردیلانچیان، محمد علیرضایی، احمد رضا جلالی، افشین عسگری، احمد رضا جلالی و… در این مسابقه انتخابی که برای اولین بار برای تعیین نفرات تیم ملی شنا برگزار می شد، بر جذابیت ها و هیجان این رقابت ها افزوده بود.
در پایان این رقابت ها که “برانوش نیک بین” سرپرست جدید فدراسیون شنا، “محسن رضوانی” سرپرست امور دبیری و “محسن سمیع زاده” مدیر اجرایی فدراسیون شنا نیز برعملکرد شناگران نظارت داشتند مقرر شد، نفرات اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک در ترکیه پس نشست روز شنبه کمیته فنی شنا مشخص شوند.
کمیته فنی شنا در این نشست که ساعت ٣۰/١۵ روز شنبه ۶ خرداد در محل فدراسیون شنا و با حضور اعضای کادرفنی تیم ملی برگزار خواهد شد، پس از تجزیه و تحلیل عملکرد شناگران شرکت کننده در مسابقه انتخابی در مورد نحوه و ترکیب تیم اعزامی به مسابقات گزینشی ترکیه تصمیم گیری خواهند کرد.
مسابقات گزینشی المپیک در ترکیه دهه سوم خرداد ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی شنای کشورمان در این رقابتها شرکت خواهد کرد.

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.