سجادی: امیدوارم با بهبود شرایط ناشی از کرونا فعالیت تیم‌ها عادی شود

رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان یزد بیان کرد: امیدوارم با بهبود شرایط ناشی از ویروس کرونا در کشور، فعالیت تیم‌های ورزشی به حالت عادی برگردد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری ایسنا، سید مصطفی سجادی در نخستین جلسه روسای هیات‌های استانی با رییس فدراسیون شنا در سال ۱۳۹۹ که به صورت مجازی برگزار شد، پیشنهادی به منظور جلوگیری از تاخیر در آموزش و به روز بودن دانش مربیانو دوره های بازآموزی مربیان به صورت آنلاین ارائه داد.

رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان یزد همچنین بر اهمیت رسیدگی به وضعیت برگزاری دوره‌های مدرسی و امور مالیاتی هیات‌های استانی تاکید و ابراز امیدواری کرد با بهبود شرایط ناشی از ویروس کرونا فعالیت تیم های ورزشی به حالت عادی برگردد.

وی در این جلسه آنلاین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون موضوع چگونگی مبارزه با ویروس کرونا، سالم‌سازی فضای تمرینی استخرها. دستمزد مربیان و پرسنل تحت پوشش و همچنین ساز و کارهای قانونی جهت برگزاری دوره های آموزش آنلاین پرداخت.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.