سجاد فرشچی به عنوان هفتم دست یافت

سجاد فرشچی شناگر جوان تیم ملی شنای آبهای آزاد ایران به عنوان هفتمی ششمین دوره مسابقات قهرمانی آب های آزاد آسیا دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو مسابقات شنای قهرمانی آب های آزاد آسیا از امروزچهارشنبه ٢٩ خرداد ماه با حضور شناگران برتر آسیا با برگزاری ماده ۵کیلومتر آغاز شد و سجاد فرشچی شناگر ١۶ ساله و خوش آتیه کشورمان با زمان یک ساعت و٨ثانیه وبیست وسه صدم ثانیه در میان شناگران قدرتمند آسیایی به عنوان هفتمی دست یافت،اما آرین علیایی دیگر شناگر کشورمان موفق نشد مسابقه را با موفقیت به اتمام برساند و به همین دلیل تیم کشورمان با داشتن شانس مناسب از جدول رده بندی تیمی حذف شد. در این ماده شناگر قزاقستان با زمان۵٩دقیقه و۵٧ ثانیه و٨۵ صدم ثانیه قهرمان شد و شناگرانی از سوریه ودیگر ورزشکار کشور میزبان در جایگاههای اول تا سوم قرار گرفتند.
شایان ذکر است تیم ملی آبهای آزاد کشورمان که باترکیب جوان آرین علیایی و سجاد فرشچی با سرمربیگری حامد رضا خانی در ششمین دوره مسابقات قهرمانی آب های آزاد آسیا در قزاقستان حضور دارد ظهر جمعه در ماده ١۰ کیلومتر به مصاف شناگرانی از کشورهای قزاقستان،ازبکستان،قرقیزستان،هنگ کنگ،سوریه،لبنان،قطر و عمان خواهند رفت.
شایان ذکر است آندره از ایتالیا به عنوان ناظر فینا(فدراسیون جهانی شنا)حضور دارد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.