سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون شنا منصوب شد

طی حکمی از سوی غلامرضا جعفری سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در حکم سرپرست فدراسیون شنا خطاب به “البرز چلبی” آمده است: در التزام عملی و امعان نظر به رسالت و ماموریت این فدراسیون، ترویج ارزش های فرهنگی و فرهنگ ورزشی مبتنی بر اصول و باورهای اعتقادی برگرفته از تعالیم اسلامی که مستلزم همدلی، هم افزایی و بهره مندی از توانمندی های بالقوه موجود می باشد به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست کمیته انضباطی منصوب می شوید.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و با بهره گیری از ظرفیت های تخصصی موجود انجام وظایف محوله و تثبیت جایگاه حقوقی ارکان کمیته مذکور موفق و موید باشید.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.